Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

HR Biznes Partnering

Czy wyobrażasz sobie prowadzenie firmy bez księgowej? Nie, bo przecież ona zna się na papierach.
Czy wyobrażasz sobie prowadzenie firmy bez informatyka? Oczywiście, że nie, bo przecież on zna się na serwerach i sieciach.
To dlaczego tak łatwo Ci sobie wyobrazić firmę bez działu HR? Czy na pewno znasz się na ludziach? Wiesz, czego potrzebuje pracownik w pierwszym, trzecim czy dziesiątym miesiącu pracy? A czego po 10 latach? Czy wiesz, jak poprowadzić rozmowę rekrutacyjną, aby nie kupić kota w worku?
HR Biznes Partner to specjalista od ludzi. Pomoże Ci w zbudowaniu i utrzymaniu dobrego zespołu. Wesprze przy tworzeniu planów rozwojowych, rekrutacji, opisie stanowisk i kompetencji, motywowaniu.

Human Res proponuje zindywidualizowane, elastyczne formy współpracy.

 

Doradztwo HR

Co sprawia, że firma odnosi sukces? Sprzęt, technologia, kapitał? Tak. Wyobraź sobie jednak, że Twoja firma ma to wszystko, ale brakuje w niej jednego – dobrych pracowników.

Ludzie są najważniejszym zasobem każdej firmy. Sukces firmy zależy od zaangażowania, kompetencji i motywacji zespołu. Rachunek jest prosty. Dobry zespół = dobre wyniki firmy.

Jeśli w Twojej firmie nie ma w tym momencie dobrego zespołu, to mamy dobrą wiadomość – można to zmienić . Każdy zespół można naprawić. Pomagają w tym procesy HR.